Menuo
Konto
Ensaluti / Registriĝi
The Tudors
Elŝuti Portuguese Subtekston
Sezono 1
Upload
Report
Eldonaj informoj
The Tudors S1E03 DVDRip-REMAX
Komentaĵo de
nephrops
Etikedoj
DVD
DVDRip
dvdrip
dvdr
Elŝuti Portuguese Subtekston por Poŝtelefono
Elŝuti Portuguese Subtekston
Translate with Pro
Show all subtitles
Publikigita je: 2008-04-08
Elŝutoj: 74
Aŭdhandikapuloj: Yes
The Tudors subtitles in other languages
English (97)
Arabic (95)
Spanish (42)
Swedish (36)
Korean (32)
Danish (27)
Indonesian (27)
Norwegian (23)
French (21)
Persian (20)
Finnish (20)
Italian (15)
Hebrew (11)
Vietnamese (6)
Russian (4)
Dutch (4)
Brazilian Portuguese (3)
Malay (1)
Romanian (1)
Turkish (1)
Bengali (1)
More Portuguese subtitles for The Tudors
The Tudors S01E01-10 ASD PT
· 41 downloads · 2009-07-28
The Tudors S03E08 HDTV XviD-aAF
· 0 downloads · 2009-05-29
The Tudors S03E07 HDTV XviD-aAF
· 53 downloads · 2009-05-24
aaf-the tudors s03e06 xvid
· 45 downloads · 2009-05-21
ReleaseThe Tudors S03E05 XviD-aAF
· 43 downloads · 2009-05-08
the tudors S03E04 xvid-aaf
· 50 downloads · 2009-05-07
aaf-the tudors S03E04 xvid
· 42 downloads · 2009-05-05
The Tudors S02E01 HDTV XviD-LOL
· 51 downloads · 2008-04-13
Komentoj
No comments yet. Be the first to leave one.
Keep it about this subtitle — sync, quality, typos.
500 characters left
Sendi Komenton
Ctrl + Enter to post